Konin. Tu płynie energia > Aktywności > Kultura > Aktualności kultura

Aktualności - kultura

Marcin Styczeń z nową płytą

kultura, ludzie

„Święci” - taki tytuł nosi najnowsza płyta Marcina Stycznia. Jego koncert, na którym odbyła się jej prapremiera na żywo odbył się w niedzielę (29 listopada) w kościele pw. św. Wojciecha w ramach projektu „Trzeźwienie przez kulturę”.

Czytaj więcej

„Muzyka w ratuszu” w sieci

kultura, ludzie

Pierwszy raz w 25-letniej historii spotkań z cyklu „Muzyka w ratuszu - Prezydent Konina zaprasza” sobotni koncert (28 listopada) odbył się bez publiczności.

Czytaj więcej

Magiczna wystawa na pl. Wolności

kultura, ludzie

Wielkoformatowe zdjęcia zawisły w witrynie jednego z pomieszczeń w domu po wschodniej stronie pl. Wolności. Są pokłosiem 3-dniowej sierpniowej akcji artystycznej zatytułowanej „Magiczny ogród sztuki w Willa Weneda” i „Konin kolonia artystów”.

Czytaj więcej

Centrum Edukacji Multimedialnej im. Jana Zemełki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie ogłasza konkurs pt. „KONIŃSKIE DRZEWA GENEALOGICZNE” skierowany do młodzieży klas IV - VIII szkół podstawowych i szkół średnich z terenu Konina.

Czytaj więcej

Muzealny przewodnik dla dzieci

kultura, ludzie

Muzeum Okręgowe w Koninie po raz kolejny otrzymało dofinasowanie z Muzeum Historii Polski w ramach programu „PATRIOTYZM JUTRA 2020” na realizację zadania pn. „Truchtem tajemnic tropem” - przewodnika historyczno-kulturalny dla dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej

Strona 1 z 99

1 2 3 4 5 6 7 Następne Ostatnie »