Aktualności - sport

II Wakacyjny Rajd Rowerowy z Miejskiego Ośrodka Wypoczynkowego "Przystań Gosławice" - 9 sierpnia 2020 r.

Zapraszamy na II Wakacyjny Rajd Rowerowy z Miejskiego Ośrodka Wypoczynkowego „Przystań Gosławice”. Trasa rajdu: OW „Przystań Gosławice” -  Wąsosze -  Niedźwiady Duże -  Licheń – OW „Przystań Gosławice”.

Na weekend wybierz „Przystań Gosławice”

Jeśli nie masz planów na weekend, a nawet jeśli je masz – zmień je! Bo każda chwila czasu wolnego jest dobra, aby odpocząć w Miejskim Ośrodku Wypoczynkowym „Przystań Gosławice” w Koninie.

Rozpoczęcie letniego sezonu tenisowego

Za nami Otwarcie Letniego Sezonu Tenisowego 2020 „Wszyscy mogą grać w tenisa”. Spotkanie odbyło się na obiekcie TKKF KORTY w Koninie przy ul. Sosnowej i uczestniczyli w niej także prezydent Konina Piotr Korytkowski oraz jego zastępca Witold Nowak.

Otwarcie sezonu żeglarskiego Konińskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w Pątnowie

Regaty w ramach GPJK Konińskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego, przeprowadzone przez Klub Żeglarski KWB  Konin, przy współpracy KŻ Bryza i UKS Delfin, odbyły się 20 czerwca br. na Jeziorze Pątnowskim. W sprzyjających warunkach atmosferycznych, przy niezbyt silnym wietrze , na przystani klubu KŻ KWB Konin w Pątnowie odbyły się skromne uroczystości otwarcia nowego sezonu żeglarskiego.

Regaty - Otwarcie sezonu żeglarskiego

Koniński Okręgowy Związek Żeglarski oraz Klub Żeglarski przy KWB zaprasza na Pierwsze Regaty Żeglarskie w Sezonie 2020 „REGATY GPJK - OTWARCIA SEZONU ŻEGLARSKIEGO 2020 r.” które odbędą się dnia 20.06.2020 r. (w sobotę) na Jeziorze Pątnowskim na przystani Klubu Żeglarskiego przy KWB Konin.

Akademia Piłkarska Reissa zaprasza na #bezpiecznytrening!

W Koninie, po ponad 2 miesiącach przerwy, szkolenie najmłodszych mieszkańców z zakresu piłki nożnej znów jest możliwe. Akademia Piłkarska Reissa, jako jeden z pierwszych klubów, opracował kompleksowe wytyczne zgodne z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, by treningi były w pełni bezpieczne i komfortowe.

Szczególny bieg na szczególny czas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie zaprasza wszystkich aktywnych biegaczy do udziału w 22. Ogólnopolskim Biegu Milowego Słupa w Koninie. Tegoroczna edycja naszej imprezy będzie wyjątkowa z uwagi na szczególny dla nas wszystkich czas.

Kolejna pomoc konińskich kibiców Lecha

Konińscy kibice Lecha przyłączają się do akcji prowadzonej przez Kibice Lecha Poznań oraz @Kibice Razem Lech Poznań. W dniu dzisiejszym, dostarczamy do konińskiego szpitala 550 maseczek oraz 30 litrów płynów do dezynfekcji.

Zamknięte hale MOSiR, wstrzymana kwalifikacja wojskowa

W związku z pandemią koronawirusa SARS-Co-V2 i wprowadzeniem szczególnych zasad bezpieczeństwa decyzją prezydenta Konina od 13 marca zamknięte będą do odwołania hale sportowe Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koninie oraz sale sportowe przy konińskich szkołach.