Aktualności - sport

//ludzie

Jan Klimkowski mistrzem Polski!

Szachista UKS Smecz Konin – Jan Klimkowski wygrał Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży i tym samym został Mistrzem Polski do lat 14. Ukończył zawody bez porażki na swoim koncie.

//ludzie

Prezydent przedstawił koncepcję przebudowy stadionu im. M. Paska

Mamy koncepcję przebudowy najstarszego stadionu w mieście – im. Mariana Paska przy ul. Dmowskiego. To jeden z kluczowych obiektów sportowych Konina, który od lat czekał na remont.

//ludzie

Konin w Narodowym Dniu Sportu

Ósma edycja Narodowego Dnia Sportu, a pierwsza z udziałem Konina, odbyła się w sobotę, 19 września.

Sportowe Podsumowanie Roku Szkolnego 2019/2020

W ramach Narodowego Dnia Sportu, który odbył się w sobotę 19 września, nagrodzono uczniów, trenerów oraz szkoły za wyniki sportowe w roku szkolnym 2019/2020.

Regaty o Puchar Prezydenta Konina

Regaty żeglarskie o puchar prezydenta Konina Piotra Korytkowskiego, stanowiące jeden z punktów bogatego programu tegorocznych obchodów 60-lecia Klubu Żeglarskiego KWB Konin, odbyły się na Jeziorze Pątnowskim w sobotę (19 września).

Konińska Masa Rowerzystów

Już po raz trzynasty cykliści z Konina i Powiatu Konińskiego wzięli udział Konińskiej Masie Rowerzystów. Rajd organizowany jest w ramach Europejskiego Dnia bez Samochodu oraz Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Żeglarze z KŻ KWB Konin świętują jubileusz

O obchodach tegorocznego jubileuszu 60-lecia istnienia Klubu Żeglarskiego KWB Konin mówił w środowy wieczór (16 września) wicekomandor KŻ Andrzej Mrówczyński.

Szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski

Kolejne wodne wydarzenie na szlaku wodnym Wielkiej Pętli Wielkopolski - XI Spływ Kajakowy „Szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski” za nami.

Nabór 2020 w Akademii Piłkarskiej Reissa

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich rodziców dbających o odporność, zdrowie i przede wszystkim radość z gry w piłkę nożną swojego dziecka! Poprzez nabory do grup treningowych Akademii w Koninie, zapraszamy do wspólnego treningu chłopców i dziewczynki w wieku 4-12 lat. Początek września to idealny czas, by spróbować swoich sił podczas sportowych zajęć z Akademią Piłkarską Reissa.