Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
A A A
  • dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Szpitalnej 45 samochody zaparkowane są w miejscu obowiązywania znaku drogowego B-36 ,,zakaz zatrzymywania się’’. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
  • dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Wyszyńskiego 6-8 samochód zaparkowany jest na pasie zieleni. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
  • dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Bydgoskiej 4 samochody zaparkowane są w rejonie przejścia dla pieszych oraz na pasie zieleni miejskiej. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
  • dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Zagórowskiej wyjeżdżające z jednej z działek samochody ciężarowe zanieczyszczają jezdnie ziemią. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
  • dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Kosmonautów 12 samochody zaparkowane są w miejscu obowiązywania znaku drogowego B-36 „zakaz zatrzymywania”. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
  • dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul.11-go Listopada 15 samochód zaparkowany jest na pasie zieleni miejskiej. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
  • dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na klatce schodowej bloku ul. Nadrzeczna 11 przebywają osoby bezdomne, które zaśmiecają klatkę. Wysłany patrol SM podjął interwencję.
  • dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że nawierzchnia ul. Zagórowskiej w okolicach sklepu Dino została zanieczyszczona przez błoto wywożone na kołach samochodów z pobliskiej budowy. Wysłany patrol podjął interwencję - sprawa w toku.
  • dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Wyszyńskiego 6 samochód Toyota parkuje bezpośrednio przed wejściem dla klatki schodowej. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
  • dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Sosnowej samochód marki Hyundai zaparkowany jest na całej szerokości chodnika. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
  • dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Leśnej przy przejeździe przez torowisko leży ranna sarna. Sprawę przekazano do PGKiM w Koninie.
  • dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Dmowskiego z komina jednej posesji wydobywa się czarny duszący dym. Wysłany na miejsce patrol nie potwierdził zgłoszenia.
  • dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Spółdzielców w rejonie jednego ze sklepów wielkopowierzchniowych mężczyzna na wózku zaczepia osoby postronne. Wysłany na miejsce patrol nie potwierdził zgłoszenia.
  • dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Aleje 1 Maja 3 samochód zaparkowany jest na całej szerokości chodnika. Wysłany na miejsce patrol stwierdził brak znamion wykroczenia.
  • operatorzy monitoringu miejskiego zarejestrowali następujące nieprawidłowości na terenie miasta Konina:
    -pl. Wolności – wykroczenie drogowe,
    -ul. Kosmonautów – wykroczenie drogowe,
    -ul. Chopina – spożywanie alkoholu,
    -pl. Wolności – bójka dwóch kobiet,
    -ul. Wieniawskiego – spożywanie alkoholu.
  • funkcjonariusz SM zabezpieczał ład i porządek publiczny na terenie Urzędu Miejskiego przy placu Wolności 1.
  • funkcjonariusze SM nadzorowali czternaście osób, skazane prawomocnym wyrokiem Sądu wykonujące prace społecznie użyteczne na rzecz miasta.
  • funkcjonariusz SM zabezpieczał ład i porządek publiczny na terenie giełdy towarowo-samochodowej.