- dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Energetyka w miejscu obowiązywania znaku drogowego B-1 ,,zakaz ruchu w obu kierunkach’’ zaparkowany jest samochód. W czasie realizacji zgłoszenie odwołano.
- dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Spółdzielców uszkodzona jest skrzynka energetyczna, a jej elementy są porozrzucane na chodniku. Sprawę przekazano do ZDM Konin.
- dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Broniewskiego 4 pomiędzy blokami młodzież notorycznie gra w piłkę zakłócając ciszę i spokój mieszkańcom. Sprawę przekazano do realizacji strażnikowi dzielnicowemu.
- dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Gwoździarskiej w miejscu obowiązywania znaku drogowego B-1 ,,zakaz ruchu w obu kierunkach’’ zaparkowany jest samochód. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
- funkcjonariusz SM zabezpieczał ład i porządek publiczny na terenie Urzędu Miejskiego przy placu Wolności 1.
- funkcjonariusze SM nadzorowali trzy osoby skazane prawomocnym wyrokiem Sądu wykonujące prace społecznie użyteczne na rzecz miasta.
-
Kontrole ładu i porządku na terenie posesji
-
Kontrola terenów leśnych na terenie miasta
-
Kontrole ładu i porządku w klatkach schodowych
-
Nadzór nad nieodpłatnymi pracami publicznymi
-
Odnalezione przedmioty do odebrania u nas


986