- dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. 3- go Maja samochody zaparkowane są w rejonie skrzyżowania. Wysłany na miejsce patrol nie potwierdził zgłoszenia.
- dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Traugutta samochody zaparkowane są bezpośrednio przed przejściem dla pieszych. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
- dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Kolejowej na wysokości „Dekady” samochód typu bus zaparkowany jest na chodniku w sposób nieprawidłowy utrudniając ruch pieszym. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
- dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że w rejonie skrzyżowania ul. Kolejowej z ul. Traugutta zaparkowane są samochody. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
- dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. M.Skłodowskiej-Curie na jednej z posesji spalane są odpady. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
- dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. 3 Maja 62 na parkingu za Bankiem Spółdzielczym leży martwy kot. Sprawę przekazano do PGKiM.
- dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Ametystowej 1 w zaparkowanym samochodzie przebywają osoby, które głośno się zachowują. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
- operatorzy monitoringu miejskiego zarejestrowali następujące nieprawidłowości na terenie miasta
- ul. Wojska Polskiego - wykroczenia drogowe,
- ul. Szymanowskiego – spożywanie alkoholu. - funkcjonariusze SM nadzorowali jedenaście osób skazanych prawomocnym wyrokiem Sądu wykonujących prace społecznie użyteczne na rzecz miasta.
- funkcjonariusz SM zabezpieczał ład i porządek publiczny na terenie Urzędu Miejskiego przy placu Wolności 1.
-
Kontrole ładu i porządku na terenie posesji
-
Kontrola terenów leśnych na terenie miasta
-
Kontrole ładu i porządku w klatkach schodowych
-
Nadzór nad nieodpłatnymi pracami publicznymi
-
Odnalezione przedmioty do odebrania u nas

