- dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul.11-go Listopada 12-14 w rejonie altany śmietnikowe bezdomny mężczyzna zaczepia przechodniów. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
- dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Moniuszki 5 samochód marki Ford bez wystawionej karty parkingowej zaparkowany jest na miejscu parkingowym wyznaczonym dla pojazdu osoby niepełnosprawnej. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
- dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Powstańców Wielkopolskich 2 samochód marki Toyota zaparkowany jest na pasie zieleni miejskiej. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
- dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że przy ul. Konwaliowej na terenie jednej z posesji wycinane jest drzewo bez zgody ochrony środowiska. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
- dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że przy ul. Sosnowej 5-7 grupa mężczyzn spożywa alkohol. Wysłany na miejsce patrol nie potwierdził zgłoszenia.
- operatorzy monitoringu miejskiego zarejestrowali następujące nieprawidłowości na terenie miasta Konina:
- ul. Wyszyńskiego - nieprawidłowe parkowanie,
- ul. Szeligowskiego - spożywanie alkoholu,
- ul. Zakole - spożywanie alkoholu. - funkcjonariusz SM zabezpieczał ład i porządek publiczny na terenie Urzędu Miejskiego przy placu Wolności 1.
- funkcjonariusze SM nadzorowali dwie osoby skazane prawomocnym wyrokiem Sądu wykonujących nieodpłatne prace społecznie użyteczne na rzecz miasta.
-
Kontrole ładu i porządku na terenie posesji
-
Kontrola terenów leśnych na terenie miasta
-
Kontrole ładu i porządku w klatkach schodowych
-
Nadzór nad nieodpłatnymi pracami publicznymi
-
Odnalezione przedmioty do odebrania u nas


986